Dual X

Podwójny pasek z możliwością rozpięcia.

Profesjonalny pasek reporterski przeznaczony do pracy z dwoma body. Po rozpięciu naramienników przystosowany jest do pracy z jednym aparatem.

Dual X - uniwersalne wyprofilowanie naramiennika

3 sposoby noszenia.

Korzystając z jednego body mamy możliwość noszenia po tej samej stronie ciała, oraz na skos klatki piersiowej. Spinając naramienniki korzystamy z dwóch aparatów jednocześnie.

 Dual X - kieszeń na karty pamięci

Sztywna konstrukcja.

Wygodne naramienniki dodatkowo usztywnione doskonale przenoszą ciężar cięższych zestawów.

 

Dual X - wygodny szeroki naramiennik

  • dual07
  • dual02
  • dual05
  • dual04
  • dual03
  • dual06
  • dual01

kreska_poziom

 Przystosowany jest do pracy z jednym lub dwoma aparatami. Po rozpięciu naramienników istnieje możliwość pracy z jednym aparatem. Korzystając z jednego body mamy możliwość noszenia po tej samej stronie ciała, oraz na skos klatki piersiowej. Naramiennik DUAL X posiada kieszeń zabezpieczoną zamkiem błyskawicznym. Wielkość kieszeni umożliwia przenoszenie kart pamięci, kart kredytowych, dokumentów lub pieniędzy. Naramienniki zostały wyposażone we wstawki neoprenowe minimalizujące samoczyne przesuwanie się naramienników. W zestawie z paskiem znajdują dwie taśmy podramienne, krótka taśma klatkowa, długa tasma klatkowa, jedna taśma łącząca naramienniki, zabezpieczenia CASCO v.1 oraz w zależności od wybranej wersji zapięcia PROFI lub PROMAX.

 

Dual X.
Dual X Profi (0478985436273)        sugerowana cena detaliczna –

produkt zastąpiony nowszym modelem 

  Więcej informacji o  wersji PROFI.

Dual X.
Dual X Promax  (0486973858419)        sugerowana cena detaliczna –

produkt zastąpiony nowszym modelem 

best2

Więcej informacji o  wersji PROMAX.

 

 

kreska_poziom

W zestawie znajdują się: dwa naramiennik wraz z taśmami nośnymi do aparatów, dwie taśmy podramienne SDP o długości 50cm każda, taśma klatkowa SDK o długości 25cm, taśma klatkowa SDL o długości 90cm stosowana w trybie pracy z jednym aparatem, jedna taśma spinająca naramienniki,dwa zabezpieczenia CASCO, dwie klamry mocujące aparat PROFI lub PROMAX wraz ze śrubami mocującymi, dwie klamry ograniczające ruch aparatu do tyłu po pasku, dwie klamerki spinające nadmiar taśmy nośnej, woreczek siatkowy do przechowywania produktu.kreska_poziom

produkty na które warto zwrócić uwagę wybierając pasek Dual X:

kreska_poziom

Zapięcie Profi lub Promax

Zapięcie Profi lub Promax

Pasy biodrowe

Pasy biodrowe

Sakwy

Sakwy